GFL SU BANYOLARI :         
Genel Teknik Özellikleri :
Mikroişlemci kontrollü PI sıcaklık düzenleme. Dijital sıcaklık göstergesi ve ayarlanabilir 0.1°C ' lik hassasiyetle kontrol. Sıcaklık sabiti ± 0.1°C. Çalışma sıcaklık aralığı oda sıcaklığının 5°C üzerinden 99.9°C ye kadar. Banyo gövdesi, kapak örtme gövdesi, ısıtma sistemi ve delikli taban paslanmaz çelik. Sıcaklık aşımına karşı elektronik emniyet sistemi. Tüm müdeller TÜV ( Alman Teknik Denetleme Kurumu ) plaketli ve CE etiketini taşımaktadır. Çalkalamalı Su Banyoları ( ileri-geri hareketli ve dairesel hareketli ) Buharlı Su Banyoları ve Çeker Ocaklar İçin Su Banyosu modelleri ile geniş kullanım alanı.

 

SAF SU CİHAZLARI :

Genel Teknik Özellikleri :
Saf su iletkenlik değerleri modele göre 20°C'de ( 1.6 µs/cm ,  2.1 µs/cm , 2.3 µs/cm ) Gerekli su basıncı 2,5 - 7 bar. Termostatik su kesilme emniyeti, otomatik temizlik göstergesi. Paslanmaz çelik iç donanım. Isıtılmış soğutma suyunun destilasyonu ile enerji tasarrufu. Masa üstü kullanım ve duvara monte edilebilme özelliği. Farklı modellerle Mono Destilasyon ve Bi Destilasyon ( tam otomatik ) ile son derece saf, mikrop ve projen madde içermeyen, düşük iletkenlik değerine sahip saf su üretebilme.

 
 

ÇALKALAMA CİHAZLARI :

Genel Teknik Özellikleri :
Yükleme modele göre ( 8 kg , 15 kg , 30 kg ) Kompakt ve sürtünmesiz mekaniği ile sağlam duruş ve güvenilir devamlı çalışma. Aşırı yüke karşı korumalı, alternatif akımla çalışan motor. Analog ve dijital modeller. Dijital modellerde mikroişlemci kontrollü devir sayısı ve kalan işlem süresini LCD ekranda görebilme. Geniş aksesuar imkanı.

 

ÇALKALAMALI İNKÜBATÖRLER :

Genel Teknik Özellikleri :
Mikroişlemci kontrollü PI sıcaklık düzenleme. Dijital sıcaklık göstergesi ve ayarlanabilir 0.1°C ' lik hassasiyetle kontrol. Sıcaklık sabiti ± 0.2°C. Çalışma sıcaklık aralığı +20°C ile +70°C arası, oda sıcaklığının +8°C üzerinden +70°C'ye kadar. Mikroişlemci kontrollü devir sayısı düzenleme, hassas çalkalama özelliği ( 10-250 d/dak. ) Mikroişlemci kontrollü zaman saati 1 dakika ile 999 dakika arasında ayarlanabilir. kalan işlem zamanını LED ekranda görebilme. Optimum sıcaklık dağılımı için vantilatör. Ayarlanan sıcaklık aşımına karşı elektronik emniyet mekanizması.

Daha Fazla Bilgi İçin Mail Atabilirsiniz