HAKKIMIZDA

IMG_1424
Firmamız, 1998 yılında laboratuar ürünleri ithal etmek ve yurtiçi pazarında pazarlamak üzere kurulmuştur. Şirketimiz hala aynı servisi sağlamakta olup Türkiye’de kendi alanında lider firmalardan birisidir.

Firmamız; Moleküler Biyoloji, Genetik, Moleküler Genetik, IVF, Bitki ve Memeli Doku – Hücre Kültürü,  Tüpbebek ve Biyoteknoloji alanlarında kullanılan cihaz, sarf ve kimyasal maddelerin ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Laboratuar sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuş olan firmamız, esas olarak kamu , özel hastane ve medikal laboratuarlara, kamu ve özel araştırma laboratuarlarına, temel endüstri firmalarına ve üniversite laboratuarlarına; cihazlar, kimyasallar, materyaller ve sarf malzemeleri alanlarında gerekli servisi sağlamaktadır.

Firmamız mevcut endüstriyel ve medikal laboratuar pazarı alanında öncü olarak yer almaktadır. Siparişler üzerine yerel stoklardan yapılan acil ve etkili teslimatlar, firmamızın laboratuarlar için tedarik kaynağı açısından en etkili kanal olarak tanınmasını sağlamaktadır. BO&GA Medikal Ltd. ürün çeşitliliğini geliştirmekle birlikte, sağlık teknolojilerinde organizasyonal ve efektif üretkenliğini arttırmaktadır.

BO&GA Medikal Ltd.’nin ve temsil ettiği benzer firmaların ortak amacı, Türkiye’deki araştırma, geliştirme ve üretimde yeni ufuklar açarak, teşhis ve tanıda yenilikçi, yüksek kalite standartlarına uyarak özel gereksinimleri karşılamaktır.

MP Bio
TPP
Implen Nanospektrofotometre
Capp Otomatik Pipetler ve Pipet Uçları
PeproTech ELISA Video Tutorial