Hakkımızda

Hakkımızda

1998'den Günümüze
Uzmanların Tercihi

Firmamız, 1998 yılında laboratuar ürünleri ithal etmek ve yurtiçi pazarında pazarlamak üzere kurulmuştur. Şirketimiz hala aynı servisi sağlamakta olup Türkiye’de kendi alanında lider firmalardan birisidir.

Firmamız; Moleküler Biyoloji, Genetik, Moleküler Genetik, IVF, Bitki ve Memeli Doku – Hücre Kültürü,  Tüpbebek ve Biyoteknoloji alanlarında kullanılan cihaz, sarf ve kimyasal maddelerin ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

BOGA Medikal A.Ş.’nin ve temsil ettiği benzer firmaların ortak amacı, Türkiye’deki araştırma, geliştirme ve üretimde yeni ufuklar açarak, teşhis ve tanıda yenilikçi, yüksek kalite standartlarına uyarak özel gereksinimleri karşılamaktır.

Firmamız mevcut endüstriyel ve medikal laboratuar pazarı alanında öncü olarak yer almaktadır. Siparişler üzerine yerel stoklardan yapılan acil ve etkili teslimatlar, firmamızın laboratuarlar için tedarik kaynağı açısından en etkili kanal olarak tanınmasını sağlamaktadır. BOGA Medikal A.Ş. ürün çeşitliliğini geliştirmekle birlikte, sağlık teknolojilerinde organizasyonal ve efektif üretkenliğini arttırmaktadır.

Uzman Ekiplerimizle
Hizmetinizdeyiz

Laboratuar sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuş olan firmamız, esas olarak kamu , özel hastane ve medikal laboratuarlara, kamu ve özel araştırma laboratuarlarına, temel endüstri firmalarına ve üniversite laboratuarlarına; cihazlarkimyasallarmateryaller ve sarf malzemeleri alanlarında gerekli servisi sağlamaktadır.

600

'den fazla müşteri

24

bayilik

25

yıllık Tecrübe

MÜŞTERİLERİMİZ

Araştırma Laboratuvarları

Özel Araştırma Merkezleri ve Klinikler, KUTTAM, TUBİTAK Projeleri

Hastaneler

Özel, Kamu ve Üniversite Hastaneleri

Üniversiteler

Özel ve Kamu Üniversiteleri

Uzman Ekibimiz

Biyogenetik
90%

Tedarikçisi olduğumuz ürünlerimizin Arge faaliyetlerini ve yeni nesil teknolojileri Türkiye’deki araştırmacılarımıza ulaştırmaktan ve birlikte çalışmaktan gurur duyar, daha iyi bir gelecek için bu alanda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

Moleküler Biyoloji
80%

Değerli Araştırmacılarımızın, Genetik ve Moleküler Biyoloji alanındaki ihtiyaçlarında uçtan uca çözümlerimiz ile her aşamada yanlarında olmayı vizyon edindik.

Hücre kültürü
70%

BOGA MEDİKAL A.Ş, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere, sektörün en dinamik, hızlı, en kaliteli üreticileriyle işbirliği yapmaktadır.  dünyanın bir çok bölgesinde faliyet gösteren sektörde lider markalarımızla hizmetinizdeyiz.